Şişli’de çatışma anı kamerada

İstanbul Şişli’de iki grup arasında çıkan kavgada bir kişi hayatını kaybederken bir kişi ise yaralandı. O anları güvenlik kameraları saniye saniye kaydetti.

Olay, saat 21.30 sıralarında Kuştepe Mahallesi Galata Deresi Caddesi üzerinde bulunan bir kafede meydana geldi. İddialara göre, elleri silahlı 4 kişi şahıs, kafede bulunan bir gruba ateş açtı. Kafede bulunan grubun da karşılık vermesi sonucu silahlı çatışma çıktı. Çıkan çatışmada yaralanarak Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kaan Özcan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. İsmi belirlenemeyen bir diğer yaralı şahıs ise olay yerinden kendi imkanlarıyla uzaklaştı. Çatışma anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.


Çatışma anı kamerada
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde elleri silahlı dört şahıs arabaların arkasına saklanarak kafeye doğru ilerliyor. Şahısların kafede gruba ateş açması üzerine çatışma başlıyor. İki grubun arasında süren silahlı çatışma sonucu bir kişi yaralanıyor bir kişi ise hayatını kaybediyor. Silahlı şahıslar olay yerinden hızla uzaklaşıyor.


Polis ekipleri kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

BİZE ULAŞIN