Trafik kazasında ölen öğrencilerden geriye bu görüntüler kaldı

Ağrı’nın Patnos ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden iki öğretmenden Tokatlı Ahmet Yunus Emre Erdoğan’ın öğrencileri ile seslendirdiği ‘hoş geldin’ parçası, izleyenleri duygulandırdı.

Edinilen bilgiye göre, Ağrı'nın Patnos ilçesinde Budak Köyü İlköğretim Okulun Müdiresi Berat Çivi (29) ile Tes-İş Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ahmet Yunus Emre Erdoğan (26) iftar programına yetişmek üzere çıktıkları yolda meydana gelen trafik kazasında hayatlarını kaybetti. Genç öğretmenlerin ölümü yöre halkı, öğrencileri ve yakınlarını yasa boğdu.
Tokat'ın Reşadiye ilçesi Bozcalı beldesi doğumlu olduğu öğrenilen Yunus Emre Erdoğan'ın ilk görev yerinde yaklaşık bir yıldır çalıştığı öğrenildi. Öğrencileri ile birlikte çekim yaptığı onlarca videoda parçalar paylaşan Erdoğan, geride güzel anılarını kaldı. Öğrencileri ile seslendirdiği 'hoş geldin' parçası ise izleyenleri duygulandıran Erdoğan, sosyal medya hesabında Cumartesi günü yaptığı sitem dolu paylaşımla adeta sevenlerine veda etti. Hayallerini gerçekleştirmek için büyük ümitlerle kendi emekleriyle kazandığı GOÜ Müzik Öğretmenliğini bazı nedenlerle 7 yılda bitirdiğini yazarak paylaşan Erdoğan, şu sözlere yer verdi: "Şimdi geç de olsa hayallerimi gerçekleştirmek için gecemi gündüzüme katarak imkansızlıkları, olmazları kafamdan silerek uykusuz kalıyor çalışıyorum. Allah şahidim çocukları ve mesleğimi çok seviyorum. Aşk varsa sevgi varsa her şey mümkün. Biliyorum çetrefilli bir yol fakat ben yıllar önce o tecrübeyi edindim. Bir yerlere kolay gelinmiyor. Çektiğim cefanın karşılığını da 3 kardeş ayni anda atanarak aldık. Şimdi engelleri yıkma vakti. Haydi Bismillah."
Ahmet Yunus Emre Erdoğan'ın cenazesi Tokat'ın Reşadiye ilçesinde, Berat Çivi'nin cenazesi ise Trabzon'da toprağa verilecek.
BİZE ULAŞIN