Trafikte ölümüne kavga kamerada...

E-5 Otoyolu'nda seyir halinde giderken kavgaya tutuşan motosiklet sürücüsü ile ticari taksi sürücüsünün hastanede biten kavgası güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Motosiklet sürücüsünün tartışma sırasında taksi şoförü , motosikletlinin üzerine aracını kırarak şahsı bariyerlere sıkıştırarak yaralanmasına neden oldu.

Olay, yaklaşık geçtiğimiz günlerde Edirnekapı E-5 karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, otoyolda yoğun trafikte seyir halinde ilerleyen motosiklet sürücüsü, ticari taksi sürücüsü ile tartışmaya başladı. Buna sinirlenen taksi şoförü aracını motosikletlinin üzerine kırdı. Motosiklet sürücüsü bariyere çarparak yaralanırken, ticari taksi sürücüsü hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam etti.


Olay anı trafik kamerasında
Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırılırken, yaşanan kavga anı güvenik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde ticari taksi sürücüsünü motosiklete çarparak, sürücüyü bariyerlere fırlattığı ve . taksi şoförü ardından olay yerinden uzaklaştığı görülüyor.

BİZE ULAŞIN