Yol ortasındaki silahlı kavga güvenlik kamerasında

Karabük’te bir kişi sokak ortasında tartıştığı şahsı tabanca ile ayağından vurarak yaraladıktan sonra olay yerinden kaçtı. Yaşananlar ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Karabük'te kiralık oto firması sahibi olduğu öğrenilen Mehmet Ali K. (29) ile aynı işi yapan Emre Ö (28) 200 evler Mahallesi Fatih caddesi üzerinde bulunan Onur Park yanında karşılaştı. Bir süre sözlü tartışan ikili arasında kavga çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Mehmet Ali K., yanında bulundurduğu tabancayla Emre Ö'nün ayaklarına dört el ateş etti. Ayağına iki kurşun isabet ederek yaralanan Emre Ö, sekerek parka sığınırken, Mehmet Ali K. ise otomobiline binerek olay yerinden uzaklaştı. Bu sırada parkta olan sivil polis ekipleri olaya kısa sürede müdahale ederken, Emre Ö, olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.
İki şahsın sokak ortasında tartıştığı ve silahla vurulma anı ise bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken, polis ekiplerinin peşine düştüğü Mehmet Ali K'nın olay yerinden uzaklaştığı otomobil ise aynı cadde üzerinde yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta terk edilmiş halde bulundu.
BİZE ULAŞIN