Genç Kadın Güreş Milli Takımı’nın Yalova Kampı Sürüyor

23-28 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan Gençler Avrupa Şampiyonası için minderin sultanları, Yalova’da ki hazırlıkları sürüyor. Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda antrenmanlarını sürdüren Genç Kadın Güreş Milli Takımı’nı Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, eski Dünya ve Avrupa Şampiyonu Ali Kayalı ve Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ziyaret etti.
Öztabak, sporculara başarılar dilerken, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirterek, genç Milli takımını Yalova’da ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Spor İl Müdürü Kaplan, bayan güreşçilerin İstanbul’da yapılacak Avrupa Şampiyonasında başarılı olacaklarına inandığını söyledi ve verimli bir kamp dönemi geçirmelerinin önemine vurgu yaptı.
Yalova’daki kamp kadrosunda 44 kiloda Emine Çataloğlu, Aynur Erge, 48 kiloda Evin Demirhan, Sümeyye Sezer ve Derya Kayar, 51 kiloda Gizem Adıyaman, Sinem Çisem Doğdu, Fikriye Gök, Mehlika Öztürk, 55 kiloda Elif Yanık, Nuray Karadağ, Ayşe Vatansever, Burcu Kebiç, 59 kiloda Gizem Kabak, Derya Bayhan, 63 kiloda Buse Tosun, Neslihan Ulusoy, 67 kiloda Aslı Tuğcu, Kezban Akşin, 72 kiloda Ayşegül Özbeğe, Gülşah Gel, Cemile Unudan bulunuyor.
BİZE ULAŞIN