Yalova Protokolü Bayramlaştı

Yalova Protokolü Bayramlaştı
Yalova protokolü, Şaban Temüge Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen programda bir araya gelerek bayramlaştı.
Şaban Temüge Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen törene Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, AK Parti Yalova Milletvekilli Fikri Demirel, CHP Yalova Milletvekilli Muharrem İnce, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Tezcan Kızılelma, siyasi parti temsilcileri, kamu kurumları temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Bayramlaşmanın ardından protokol üyeleri ilk olarak huzurevini ziyaret etti. Huzurevinde kalan yaşlı vatandaşların ellerini öperek bayramlarını kutlayan protokol üyeleri, iyi bayramlar dileklerini iletti. Vali Cebiroğlu, huzurevinde kalan vatandaşlar hakkında bilgi aldı.
Protokol üyeleri huzurevinin ardından Yalova Devlet Hastanesi’ni ziyaret edip, hastaların bayramını kutladı. Çocukları ve engellileri de unutmayan protokol mensupları, Anadolu Kalkınma Vakfı Çocuk Yuvası’na da giderek kimsesiz çocuklara oyuncak verip, harçlıklarla sevindirdiler. Bayramlaşma, Milli Piyango Rehabilitasyon Merkezi, Yalova İl Jandarma Komutanlığı ve Yalova Emniyet Müdürlüğü ziyaretleriyle sona erdi.
BİZE ULAŞIN