"Oğlumun babasını ben oynamak isterim"

Muğla'nın Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük beldesinde çekimleri süren "Baba Ocağı" dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit dizi setine gelerek oğlunu ziyaret etti. Çekimleri izleyen baba Özçivit, bundan sonraki dizide oğlunun babası rolünü oynamak istediğini söyledi.

Cumartesi 09.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 09.05.2009 17:24
ABONE OL
Baba Ocağı dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit geçtiğmiz günlerde Baba Ocağı setini ziyaret ederek uzun süreden beri görüşemediği oğluyla hasret giderdi.

Çekimleri yakından izleyen baba Özçivit bundan sonraki dizilerde oğlunun babası rolünü oynayabileceğini söyledi. Çekim arasında oğlunun dizideki babası olan usta oyuncu Engin Şenkan'la tanışan baba Özçivit oğlunun oyunculuğuyla ilgili bilgi aldı.

Burak Özçivit'in dizideki babası Engin Şenkan, "Burak genç bir oyuncu olmasına rağmen iyi oynuyor. Kendisini tebrik ediyorum. İleride çok iyi yerlere gelebilecek bir oyuncu. Azimli çalışkan ve başarılı bir oyuncu. Ayrıca Burak'ı oğlum gibi seviyorum" dedi.

Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit, bu diziden sonraki dizide oğlunun babası rolünü oynamak istediğini belirterek,"Oyunculuk yapmak isterim. Bundan sonraki dizide oğlumun babası rolünü oynamayı isterim" dedi.