Bu hafta dört film gösterime giriyor

14 yaşında sıradan bir genç olan Miley Steward’ın aslında gizli bir kimliği vardır. O aynı zamanda dünyaca ünlü bir pop yıldızı, yani Hannah Montana’dır. Disney Channel’ın efsane dizisi Hannah Montana’nın maceraları beyazperdeye taşındı. Genç kız filmde, pop yıldızı kimliği ile okulu ve arkadaşları arasında denge kurmaya çalışıyor.

Cuma 15.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 15.05.2009 11:17
ABONE OL

* Gösterimdeki filmlerin fragmanlarını izlemek ve filmlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için TIKLAYIN

Melekler ve Şeytanlar

(Angels and Demons)
David Pasquesi, Cosimo Fusco.
Din uzmanı Robert Langdon, tarihteki en güçlü yeraltı organizasyonu olan Illuminati adlı antik gizli kardeşlik cemiyetinin dirildiğini öğrenir. Fakat bu durum, onların varlığından en çok nefret eden Katolik Klisesi'nin ölüm tehtidi altında olduğu gerçeğini de ortaya çıkarır. Robert, Illuminati'nin Vatikan üzerine kurduğu planları gerçekleştirmek için harekete geçtiğini öğrenince Roma'ya çağrılır. Burada güzel olduğu kadar gizemli olan İtalyan bilimci Vittoria Vetra ile yolları kesişir. Durduraksız süren bir aksiyonla Robert ve Vittoria, 400 yılık antik sembollerin izini sürerler. Bu Vatikan'ın kurtuluşunun tek anahtarıdır.
Tür: Gerilim, suç, gizem
Yönetmen: Ron Howard
Oyuncular: Tom Hanks, Ayelet Zurer, Ewan McGregor, Stellan Skarsgard,

Adab-ı Muaşeret
Aykut, annesini kaybettikten sonra babasının ilgisinden bunalmıştır. Bir de okul ve şehir değiştirme zorunda kalınca hayatında bambaşka bir kapı aralanır. Ara tatilde konakladıkları otelde kısa bir an gördüğü güzeller güzeli kızla yolları, yeni okulunda kesişecektir.
Tür: Komedi, dram, gençlik
Yönetmen: Emre Akay
Oyuncular: Tarık Ündüz, Salih Kalyon, Yıldız Asyalı, Hasibe Eren.

Hannah Montana: The Movie
Miley Stewart, gizli pop yıldız kimliği ile okulu arasında denge kurma mücadelesi vermektedir. Hızla artan şöhreti özel hayatına egemen olunca her şeyi oluruna bırakır. Bunun üzerine babası, gerçeklerle yüz yüze gelmesi için onu evine çağırır.
Tür: Komedi, müzik
Yönetmen: Peter Chelsom
Oyuncular: Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus, Emily Osment, Jason Earles.

Koralin ve Gizli Dünya
(Coraline)
Coraline 11 yaşında bir kızdır, Wybie adlı bir çocukla arkadaş olur. Evde gizli bir kapı keşfeder; öbür tarafına geçip esrarengiz bir geçitten yürüyünce kendi hayatının diğer versiyonuyla karşılaşır. Diğer Dünya'ya yaptığı bu fantastik ziyaret kısa süre sonra tehlikelerle dolu bir serüvene dönüşür. Coraline'in evine geri dönüp ailesini kurtarması gerekmektedir.
Tür: Fantastik, animasyon
Yönetmen: Henry Selick
Seslendirenler: Dakota Fanning, Teri Hatcher, Jennifer Saunders, Dawn French, Keith David, John Hodgman.