Kayseri'de elektrik kesintisi

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş.'nin trafo merkezlerinde yapacağı zorunlu bakım onarım çalışmaları nedeniyle cumartesi ve pazar günleri bazı yerleşim birimlerine 7 saat süreyle elektrik verilemeyeceği bildirildi.

Cuma 15.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 15.05.2009 11:29
ABONE OL
Toplam 46 merkezde elektrik kesintisi olacağını bildiren Kayseri ve Civarı Elektrik Şirketi Genel Müdürü Salih Hisarcıklıoğlu, bakım onarım çalışmalarının daha erken bitirilmesi durumunda belirlenen saatten önce elektrik verilebileceğini söyledi.

Kesinti olacak bölgeler şu şekilde; cumartesi günü sabah 09:00 ile 16:00 arasında; Sivas Caddesi'nin Mustafa Kemal Paşa Bulvarı kavşağı ile Erciyes evler 18. Cadde girişine kadar olan bölümü, Erciyes Evler, Fuzuli Caddesi, Fevzi Çakmak Mahallesi'nin bir bölümü, Mimarsinan Mahallesi'nin bir bölümü, Kılıçaslan Mahallesi ve Türk Telekom Başmüdürlüğü, Fevzi Çakmak Telekom, Gültepe, Alpaslan, Melikgazi, Köşk mahallelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Pazar günü sabah 09:00-16:00 saatleri arasında ise; Cırgalan, Buğdaylı, Akçatepe, Elagöz, Hasanarpa, Yazır, Akin köyler grubu, Argıncık Tanpınar, Fevzioğlu, Esentepe ve Talatpaşa, Yavuz Selim, Kocasinan mahalleleri, Kumarlıda yer alan Egaş, Omsan, İlknur, Emekliler, Aküsan fabrikaları, Engirgölü Kümevler, İldem kooperatifi ve civarı, Gesi, Koramaz, Ağırnas, Gölbaşı, Büyük Bürüngüz, Küçük Bürüngüz, Turan, Güzelköy, Kayabağ, Özlüce, KASKİ su pompalarına elektrik verilemeyecek.