Dünya yıldızları Antalya'da

Aktör Richard Gere ve şarkıcı Mariah Carey bir otel açılışına katılmak için Antalya'ya geldi.

Cuma 22.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 22.05.2009 18:58
ABONE OL
ABD'li ünlü aktör Richard Gere, Antalya'nın Kundu bölgesinde yarın hizmete açılacak Mardan Palace'ın açılış törenine katılmak üzere Antalya'ya geldi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Looking for Mr. Goodbar (1977) filmindeki Tony Lopanto rolüyle ünlü olan Richard Gere, Antalya Havalimanında Mardan Palace görevlileri tarafından karşılandı. Bu sırada, güvenlik görevlileri, gazetecileri, yakından görüntü almalarını engellemek için uzaklaştırdı.

Şapka ve gözlük taktığı görülen Richard Gere, siyah bir otomobille, konaklayacağı Mardan Palace'a götürüldü.

Yaklaşık 40 filmde rol alan sanatçı, An Officer and a Gentleman, Pretty Woman, Red Corner filmlerindeki rolleriyle tanınıyor. Aynı otelin açılışı için ABD'li ünlü şarkıcı Mariah Carey de dün gece Antalya'ya gelmişti.

Mardan Palace'ın açılışına Richard Gere ve Mariah Carey'in yanı sıra, Irreversible (Dönüş Yok) adlı filmiyle tüm dünyada tartışmalara yol açan Monica Belluci ile Paris Hilton, Seal, Sharon Stone ve Tom Jones'ın, dünyanın ünlü foto model, sinema sanatçısı, manken ve şarkıcılarının katılacağı açıklanmıştı.

SHARON STONE ANTALYA'DA

Ünlü ABD'li sinema oyuncusu Sharon Stone, Antalya'nın Kundu sahilindeki Mardan Palace'ın yarın yapılacak açılış törenine katılmak üzere Antalya'ya geldi.

52 yaşındaki Sharon Stone'un Antalya Havalimanı CIP Salonu'ndan çıkışı sırasında geniş güvenlik önlemi alındı.

Lüks bir otomobille konaklayacağı otele giden, üzerinde mavi-beyaz kıyafet bulunan, gözlük kullanan Stone'un makyajsız olduğu gözlendi.

Sharon Stone, son olarak Cannes Film Festivali'ne katılmıştı.

TOM JONES VE SEAL, AÇILIŞ İÇİN TÜRKİYE'YE GELDİ


Amerikalı ünlü şarkıcı ve besteci Tom Jones ile İngiliz soul şarkıcısı Seal, Antalya'daki otel açılışı için Türkiye'ye geldi.

''Delilah'' ve ''Sex Bomb'' gibi yıllarca hafızalardan silinmeyen şarkıların sahibi Tom Jones, Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından Antalya'da yaptırılan 5 yıldızlı Mardan Palace Oteli'nin yarın yapılacak açılışı için Şikago'dan İstanbul'a geldi. Tom Jones, İstanbul'dan da Antalya'ya gitti.

Tom Jones, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, daha önce de İstanbul'a geldiğini belirterek, ''İstanbul'a hayran kaldım ve çok güzel vakit geçirdim. Şimdi Antalya'da şarkı söylemek için gidiyorum. Hayranlarımı geceye bekliyorum'' dedi.

Bu arada, Tom Jones ile aynı saatlerde Frankfurt'tan İstanbul'a gelen Seal ise açıklama yapmadan Antalya'ya gitti.