Motosikletle gezdiler

Havaların ısınmasını fırsat bilen Acun - Zeynep Ilıcalı çifti motosiklet keyfi yaptı.

Cumartesi 23.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2009 12:14
ABONE OL
Havalar ısındıkça, motosiklet kullanan ünlüler de çoğalıyor. İstanbul trafiğinden kaçmanın 'en keyifli' yolunu bulanlar arasında; Cem Özer- Nurgül Yeşilçay ve Acun- Zeynep Ilıcalı çifti başı çekiyor.

ACUN-ZEYNEP ILICALI KASKSIZ DOLAŞIYOR

'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adından söz ettiren Acun Ilıcalı, Honda Goldwing marka motosikletine eşi Zeynep Hanım'la birlikte biniyor. Bebek ya da Ortaköy'de gezerken sık sık görüntülenen çift; kask takma konusunda ise ihmalkâr davranıyor!

VESPA'DAN MEMNUN DİLARA ENDİCAN

Moda danışmanı Dilara Endican, hafta sonları Vespa'sının üstünden inmiyor. Vespa'nın kendisi için ideal olduğunu söyleyen Dilara Hanım, gezmek için Bebek'i seçiyor.

METİN FADILLIOĞLU HIZ TUTKUNU
Cemiyet hayatının gözde simalarından Metin Fadıllıoğlu, motosikletle hız yapmaktan hoşlandığı için Suzuki Hayabusa kullanıyor. Metin Bey, hız tutkusunu Nişantaşı sokaklarında tatmin ediyor.

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ FIRSATI KAÇIRMIYOR
Son aylarda klarnetinden çok Deniz Seki aşkı ile gündeme gelen Hüsnü Şenlendirici, motosiklet kullanmaktan zevk alıyor. Hüsnü Bey; fırsat buldukça motoruyla kendini yollara atıyor.

ARTO İLLEDE SCOOTER
Sivri dilli şarkıcı Arto, tek motosikletle yetinmiyor. Bir Harley Davidson'ı ve bir Scooter'ı olan Arto, Bebek'te kask takmadan turlamayı seviyor.

CEM ÖZERNURGÜL YEŞİLÇAY AİLE BOYU KONFOR
Oyuncuyapımcı Cem Özer, İstanbul trafiğinde mahsur kalmamak için motosiklet kullanan ünlüler arasında başı çekiyor. Eşi Nurgül Yeşilçay'ı da bu tutkusuna ortak eden Özer, Honda Goldwing marka konforlu motosikletiyle istediği yere zorlanmadan gidiyor.

AYŞE ŞULE BİLGİÇ ARA VERMİŞTİ
Öncekigün anne olan Ayşe Şule Bilgiç, hamileliği nedeniyle motosiklet aşkına ara vermişti. 'Rüzgarın Kızı' olarak tanınan Ayşe Şule, yakında eşi Kıraç la birlikte yeniden 'eski aşkı'na kavuşacak...