Starlarla açıldı

Antalya'nın Kundu sahilinde Mardan Palace dünyaca ünlü isimlerin katıldığı törenle açıldı

Pazar 24.05.2009
Son Güncelleme: Pazar 24.05.2009
ABONE OL

Antalya'da Azeri asıllı Rus iş adamı tarafından 1.4 milyar dolara yaptırılan 5 yıldızlı Mardan Palace Oteli dün gece görkemli bir törenle hizmete girdi. Temeli 3.5 yıl önce atılan ve 180 bin metre karelik alana yapılan otelin açılışına önceki gün Antalya'ya gelen ve 1.5 milyon dolar ödenen dünya starları da katıldı. Antalya dün muhteşem günlerinden birini yaşadı. Ünlü sanatçılar Monica Bellucci, Sharon Stone, Richard Gere, Tom Jones, Mariah Carey, Paris Hilton ve Seal dün öğleden sonra çok sayıda Türk ve yabancı gazetecinin izlediği basın toplantısı düzenledi. Otelin gece yapılan açılışı ise "kırmızı halı" serenomisiyle başladı. Gecede ünlü konukların yanı sıra Kazakistan Cumhurbaşkanı Nur Sultan Nazarbayev, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da hazır bulundu. Açılışta, 20 dakikalık havai fişek gösterisi yapıldı. Gece, Sharon Stone ve Richard Gere'nin sunumuyla devam etti. Kırmızı halıda yaklaşık 15 dakika kalan ünlü İngiliz soul şarkıcısı Seal samimi hareketleriyle dikkat çekti.

* GÖSTERİŞLİ AÇILIŞTAN KARELER...

İLHAM KAYNAĞIM STONE
BELLUCCİ "Benim ilham kaynağım Sharon Stone'dur. İkimiz de Dior'un yüzüyüz" dedi. Güzel bir ailesi olduğunu belirten Belluci, "Güzelliğimin en büyük etkisi çevremdeki insanlardır" diye konuş

TÜRKİYE'Yİ GEZMEK İSTİYORUM
RİCHARD Gere Türkiye'de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederken şöyle dedi: "Keşke gezip görebilmek için fırsat olsaydı. Eşimle birlikte fazla tanınmadan bu sıra dışı ülkeyi gezmeyi çok istiyorum."

ABD'Lİ ŞARKICI ÇOK KEYİFLİYDİ
MARDAN Palace'ın açılışına katılanlardan biri de ünlü Amerikalı şarkıcı Mariah Carey'ydi. Törenin yapıldığı geceye son olarak gelen Carey'nin keyfi gözlerden kaçmadı. Gecede sahne de alan Carey gazetecilerin ısrarı üzerine poz verdikten sonra otele geçti.

TEKRAR GELMEK İSTİYORUM
"ÖZELLİKLEkriz döneminde İsmailov'un böyle bir istihdam sağlaması çok güzel bir şey" diyen Stone, "Tahmin ettiğimden çok daha güzel bir ülke, hem havası hem de insanları. Geldiğimde 12 saat uyudum fakat burayı gördükten sonra tekrar gelmek istiyorum" dedi.

KIRMIZI HALIDA GAZETECİLERE ŞOV YAPTI
GECEYE katılan Paris Hilton, Türkiye'de olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Üzerindeki pembe tüllü elbisenin bir Türk tasarımcı tarafından hazırlandığını belirte Hilton kırmızı halıda gazetecilere 10 dakika poz verip adeta şov yaptı.