Yıldızlar ayrılmaya başladı

Mardan Palace Antalya Oteli'nin açılışı için Antalya'ya gelen ünlü sanatçılar, kentten ayrılmaya başladı.

Pazar 24.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 24.05.2009 13:10
ABONE OL
Antalya'nın Kundu bölgesindeki Mardan Palace Antalya Oteli'nin açılışı için Antalya'ya gelen ünlü sanatçılar, kentten ayrılmaya başladı.

Akdeniz'in en lüks otellerinden biri olan Mardan Palace Oteli'nin dün akşamki görkemli galasına katılan Paris Hilton, Mariah Carey, Monica Bellucci ve Richard Gere, sabah saatlerinde Antalya Havalimanı'na gelerek CIP Salonuna girdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Mardan Palace'nin ünlü konukları için CIP Salonu önünde geniş güvenlik önlemleri alınırken, Mariah Carey hayranları da havalimanında bekledi. Bunlardan 22 yaşındaki Çağrı Kiltan'ın ünlü sanatçıdan imza alabilmek için beklediği sırada gözyaşlarını tutamadığı gözlendi. Bir süre sonra Kiltan'ın yanına gelen Mariah Carey'in koruması, genç kızın elindeki albümü alarak, ünlü sanatçıya aracın içerisinde imzalattı.
Kiltan, gazetecilere yaptığı açıklamada, hayranı olduğu Mariah Carey'i görmek için Ordu'dan geldiğini söyledi. Sanatçıyı çok sevdiğini vurgulayan Kirtan, ''Hayatımda en çok değer verdiğim kişi Mariah Carey. Sürekli onu dinliyorum ve şarkılarını söylüyorum. Onu çok seviyorum'' dedi.