Cüneyt Arkın'ın durumu iyiye gidiyor

Omurilik ve boynundaki sinir sıkışması nedeniyle ameliyat olan 72 yaşındaki sinema sanatçısı Cüneyt Arkın'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Perşembe 28.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 28.05.2009 16:55
ABONE OL
Florence Nightingale Hastanesi Basın ve Halkla İlişkiler Biriminden aldığı göre, omurilik ve boynundaki sinir sıkışmaları şikayetiyle 20 Mayısta hastanenin ortopedik bölümünde, Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu tarafından ameliyat edilen Arkın'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Ameliyatın ardından 1 gece yoğun bakımda kaldıktan sonra özel odasına alınan Arkın'ın fizik tedavisine başlandığını bildirildi. Arkın'ın, 2 gün sonra taburcu edilmesinin beklendiği kaydedildi.

YEŞİLAY'DAN CÜNEYT ARKIN'A ZİYARET

Türkiye Yeşilay Cemiyeti yöneticileri, omurilik ve boynundaki sinir sıkışması nedeniyle ameliyat olan sinema sanatçısı Cüneyt Arkın'a ''geçmiş olsun'' ziyaretinde bulundu.

Yeşilay Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Arvas ile beraberindeki heyet, Yeşilay adına konferanslar veren Cüneyt Arkın'ı Florence Nightingale Hastanesinde ziyaret etti.

Arvas, sanatçıya Yeşilay camiası adına ''geçmiş olsun'' dileklerini sunarak, çiçek takdim etti.
Cüneyt Arkın, yıllarca insanlara sağlıklı yaşama kültürünü anlatmaya çalıştığını belirterek, duygularını şöyle aktardı:

''Alkol olan evde huzur olmaz, mutluluk olmaz. İnşallah en kısa zamanda iyileşip çıktığımda bu hizmetlerime kaldığım yerden devam etmek isterim. Gençliğimiz elden gidiyor. Bu konuda bir asırdan beri çalışan Yeşilay'a destek olmak aklı başında herkesin özellikle de devletimizin görevidir. Sizin aracılığınız ile bütün sevdiklerime sesleniyorum. İyiyim, hepinize sevgiler gönderiyorum.''