Serkan Balcı evlendi

Trabzonsporlu futbolcu Serkan Balcı, Berfin Uluman ile İstanbul'da dünya evine girdi.

Çamlıca Konakları'ndaki Arşipel Restaurant'da gerçekleştirilen ve Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün kıydığı nikahta çiftin şahitliğini Trabzonspor eski Teknik Direktörü Ersun Yanal yaptı.

Nikah töreninde Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Rüçtü Reçber, Fenerbahçeli futbolcular Emre Belözoğlu, Deniz Barış ile Uğur Boral ve Trabzonsporlu futbolcuların yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Bordo-mavili futbolcu Serkan Balcı, düğün töreninde yaptığı açıklamada, "Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza, dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir ömür boyu mutlu olacağız. Yorucu bir sezon geçirdik, yorucu sezonun sonunda güzel bir etkinlikle yeni bir hayata başlıyoruz. İnşallah ikimiz için de herşey güzel olur" dedi.

Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Rüştü Reçber ise, "Biz Serkan ile uzun yıllardır tanışırız. Bugün de yanında olmak nasip oldu, kendisine ve eşine bir ömür boyu mutluluklar dilerim" diye konuştu.

Beşiktaş'ın ligi şampiyon tamamlamasıyla ilgili soruya tecrübeli kaleci, "Şampiyon olduğumuz için mutluyuz. Bize destek verenleri sevindirdik, şimdi artık dinlenme zamanı, bugün de o günlerden biri" dedi.
BİZE ULAŞIN