Kenan Doğulu'dan evlilik sinyali

Yeni albümü 'Patron'u önceki gece tanıtan Kenan Doğulu, yakın gelecekte evleneceğinin sinyallerini verdi.

Cuma 05.06.2009 11:08
Güncelleme: Cuma 05.06.2009 17:39
ABONE OL
Pop müziğin sevilen sesi Kenan Doğulu, uzun süredir beklenen albümü 'Patron'u önceki gece tanıttı. Doğulu'nun müzik direktörlüğünü yine ağabeyi Ozan Doğulu yaptı.ANNEM LAF SOKUYOR

Sezen Aksu ile müzikal bağlarını tamamen koparan Ozan Doğulu'nun bütün performansını bu albümde kendisine verdiğini söyleyen Kenan Doğulu, "Ozan, Sezen ile çalışırken zaman zaman programlarda çakışmalar oluyordu fakat artık bütün enerjisini benim için harcayacak" diye konuştu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı ne zaman evleneceğine dair gelen sorulara da samimi bir yanıt verdi: "Artık önümüzdeki yıllarda bir şeyler olacak çünkü annemin yavaş yavaş laf sokmaları başladı. Beni evlenmem için devamlı gaza getirmeye çalışıyor, bu yüzden zaman daralıyor!"

JİLET GİBİ GİYİNDİ

Doğulu, yeni imajıyla ilgili yöneltilen soruları da cevapladı. Daha önce "Erkekler jilet gibi giyinmeye başladı" diyen Doğulu, şöyle konuştu: "Justin Timberlake'den Kanye West'e kadar bütün müzik yıldızları takım elbise giyiyor. Dünya starları bu tarzı benimsedi. Bu nedenle takım elbise giydim."