Marmaris'i sevdiler

Muğla'nın Marmaris ilçesinde yapılan "Uluslararası Miss Volga" güzellik yarışmasının güzelleri Marmaris'i sevdi.

Cumartesi 06.06.2009 14:04
Güncelleme: Cumartesi 06.06.2009 14:14
ABONE OL
Her yıl değişik bir ülkede gerçekleşen, Avrupa'nın en uzun nehri 3 bin 500 kilometrelik 'Volga'nın kıyısında bulunan ülke ve eyalet güzellerinin katıldığı yarışmanın seksi güzelleri katamaran cinsi tekne ile Marmaris'in doğa harikası koylarını gezdiler.

Bol, bol güneşlenen ve denize giren güzeller objektiflere poz verdi. Aynı zamanda 11 Haziran'da yapılacak olan yarışmaya hazırlanan Miss Volga güzelleri Marmaris'in muhteşem bir yer olduğunu söylüyorlar. Rusya'dan yarışmaya katılan 18 yaşındaki Alona Gukova Marmaris'in doğasının harika olduğunu belirterek şöyle konuştu; "Biz Uluslararası Volga Güzellik yarışması için Marmaris'e geldik. Marmaris'in doğası ve insanının sıcak kanlılığı bizi çok şaşırttı. Burada kendimi çok iyi ve güçlü hissediyorum. Burada yarışma gününü sabırsızlıkla bekliyorum ve yarışma için iddialıyım."

MİSS VOLGA GÜZELLERİNİN RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Rusya'dan katılan 18 yaşındaki bir başka Volga güzeli Anna Çuvaşia da Marmaris'in farklı bir enerjisi olduğunu ifade ederek, "Marmaris'i çok sevdim. Burada olmaktan çok mutluyum çünkü buranın farklı bir enerjisi var. Her gün farklı bir etkinliğe katılıyoruz. Kaldığımız otel ve Türk yemekleri çok güzel. Otelde sık, sık voleybol, basketbol ve yüzme sporları yapılıyor gecede diskoda dans ediyoruz. Burada bulunmaktan çok mutluyum yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum fakat yarışmayı ben kazanacağım"
dedi.

Miss Volga güzelleri 11 Haziran'da yapılacak olan yarışma hazırlıklarına devam ediyorlar.