'Patron' Harbiye'yi ayağa kaldırdı

Kenan Doğulu Patron albümü için ilk konserini Harbiye'de verdi. SABAH'ın da sponsor olduğu ve 2.5 saat süren konserde şarkılara, 4 bin kişi hep bir ağızdan eşlik etti

Pazar 08.06.2009
Güncelleme: Pazartesi 08.06.2009
ABONE OL
Ünlü arkıcı Kenan Doğulu "Patron" adını verdiği son albümünün ilk konserini önceki gece İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdi. SABAH gazetesi ve Carte d'Or'un sponsorluğunda Map İletişim ve Atlantis Yapım tarafından gerçekleştirilen konser, büyük ilgi gördü. Sahneye "patron" imajını desteklercesine takım elbiseyle ve özel bir dekorla çıkan Doğulu, konserin ilk yarısında yeni albümünden parçalara yer verdi. Kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 4 bin kişiyle bir ağızdan şarkılarını seslendiren sevilen sanatçı, 2.5 saat sahnede kaldı. Seyirciler arasında annesi Serpil Doğulu'nun yanı sıra Ece Uslu, Didem Uzel, Ömür Gedik, Özlem-Sinan Serter çifti ve eşi Hayim Sadioğlu gibi ünlü isimler de vardı.

DİZİ BİTTİ, SAÇLAR GİTTİ
İzleyicilerden oyuncu Özge Özberk, yeni imajıyla dikkat çekti. Rol aldığı "Yol Arkadaşım" dizisinin bitmesiyle birlikte saçlarını kestiren güzel oyuncu, önümüzdeki günlerde eşi Hayim Sadioğlu'yla birlikte ABD'ye tatile gideceklerini ve yakın zamanda çocuk sahibi olmayı da düşündüklerini ifade etti. Gazeteci Ömür Gedik ise, sevgilisi Ferhat Göçer'in kendisine evlenme teklifi ettiğini belirterek, sanatçının yoğun temposu biraz olsun hafiflediği anda evlenmeyi planladıkları müjdesini verdi.