Eşim bana annelik yapsın!

Kenan Doğulu, evlenmeyi düşündüğü kişide, hangi özellikleri aradığını anlattı.

Perşembe 11.06.2009 09:57
Güncelleme: Perşembe 11.06.2009 16:19
ABONE OL
"Beyaz Show" programının konuğu olan Kenan Doğulu, kendisinin de Beyaz gibi evlenme konusunda sıkıştırıldığını söyledi.Beyazıt Öztürk, "Sen düşünüyor musun?" diyerek Kenan Doğulu'ya evliliğe bakışını sordu. "Çok istiyorum, hep düşünüyorum" diyen Doğulu, bütün mevzuların buna döndüğüne dikkati çekti ve herkesin kendisini gazlamaya başladığını anlattı.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; Çocuğunun olmasını istediğini belirten Doğulu, "Ben evlenmeden çocuk yapmak istemiyorum. Önce evlenmem lazım ama çocuk çok istiyorum. Her şeyimi onun için yapıyorum, onun için yaşıyorum" dedi.

Evleneceği kişide aradığı özelliklere de değinen Kenan Doğulu, "Anne olması benim için çok önemli ve çok özel. Anne olabileceğini hissettiğim insan bana da annelik yapsın istiyorum. Çünkü ileride bana da sahip çıksın istiyorum" derken, bu sözler stüdyodaki izleyicileri güldürdü.

Aşk olmadan şarkı yazamayacağını anlatan ünlü şarkıcı, hem aşık olabileceği hem 'kadınım' diyebileceği hem de 'çocuğumun annesi' diyebileceği annesi gibi birisini istediğini ifade etti.