Dayak görüntüleri Aslan'ı ele verdi

Oyuncu Mehmet Aslan'ın yılbaşı gecesi karıştığı iddia edilen dayaklı kavga olayının görüntüleri ortaya çıktı! Bu gelişmeden haberi olmayan Aslan, "Konuyu kapattık" dedi.

Cumartesi 13.06.2009 14:10
Güncelleme: Cumartesi 13.06.2009 14:11
ABONE OL
Genç oyuncu Mehmet Aslan'ın yılbaşı gecesi, Timur Cihan Salyam adlı genci dövdüğü iddiaları; uzun süre konuşulmuş ancak ispatlanmamıştı. Önceki gece 'Bizden Kaçmaz' programında yayınlanan görüntüler ise Mehmet Aslan'ı ele verdi! Aslan'ın "Bu konuyu kapattık. Basın da kapattı" dediği olaylar şöyle gelişti:

ŞOFÖRÜ DAYAK ATIYOR

Mehmet Aslan'a ait beyaz minibüs, Acıbadem'de bir cipin yolunu kesiyor. Minibüsten önce şoför, sonra Mehmet Aslan iniyor. Cipin kapısını açıp, direksiyondaki kişiyi dışarı çıkarmaya çalışıyorlar. Minibüsten inen üçüncü kişi de etrafı gözetliyor. Aslan ve şoförü, cipteki kişiyi indirmeye çalışırken tesadüfen oradan geçen bir polis arabası kameraya takılıyor. Şoför, polise aldırmadan cipeki kişiye vuruyor. Şiddete maruz kalan adam, cipi geri sürerek saldırganlardan kurtulmaya çalışıyor.

POLİS UZAKLAŞTIRIYOR

Cip geri giderken şoför yerde yuvarlanıyor. Bu saniyelerde de Mehmet Aslan cipteki adama vurmaya başlıyor. Aslan ve şoförü, polis memurlarıyla konuşurken, şiddete maruz kalan adamın yumruk atması üzerine olay yeniden alevleniyor. Mehmet Aslan ve şoförü, adamı yere düşürüp tekmelerle dövüyor. Polis memuru Mehmet Aslan'ı olay yerinden uzaklaştırıyor. Olaya tanık olan kişiler de yediği dayağın ardından ayakta duracak hali kalmayan Timur Cihan Saylam'ı kenara çekiyor!