Transferini Paris Hilton'la kutladı

Yıldız oyuncu Ronaldo, Real Madrid'e 94 milyon euroluk transfer teklifinin ardından Paris Hilton'la bir gece geçirdi

Cumartesi 13.06.2009
Güncelleme: Cumartesi 13.06.2009
ABONE OL
Sevgili değiştirmesi ve çapkınlıklarıyla da sık sık dünya magazin basınının gündemine gelen Ronaldo bu kez Hilton Otelleri'nin varisi Paris Hilton ile bir ABD'de bir gece kulübündeki samimi görüntüleriyle basına yansıdı. Halen Manchester United'ın futbolcusu olan Ronaldo Hollywood'un ünlü gece klüplerinden birinde sevgilisinden yeni ayrılmış olan Paris Hilton ile el ele göz göze yakalandı. Basına "Transferini, Hilton'la geçirdiği gece ile kutladı" yorumuyla yansıyan haberlerde ikilinin saat 02.00'de kulüpten ayrıldığı ve Hilton'un kız kardeşi Nicky'nin evine giderek, burada sabahladıkları belirtildi.

YENİ AYRILMIŞTI
İngiliz Sun gazetesine konuşan, kulüpte o gece bulunan bir müşteri "Birbirlerini bir an olsun öpüp koklamadan duramadılar. 40 yıllık sevgili gibiydiler" dedi. Ronaldo'nun, Hilton kardeşlerin verdiği ev partisinden sabaha karşı ayrıldığı ve yüzünde yara bandı olduğu belirtildi. Paris Hilton, Ronaldo ile yaşadığı romantik geceden 24 saat önce, evlilik planları yaptığı sevgilisi Doup Reinhardt'dan ayrılmıştı. Hilton ile Reinhardt beraberliğe 6 ay önce başlamıştı. Öte yandan İngiliz basını Ronaldo için prensip anlaşmasına varılan 94 milyon euro (240 milyon TL) ile neler yapılabileceğini listeledi.

TAKIM SATIN ALINIR

Bu listeye göre Ronaldo için teklif edilen ücretle, geçen yıl yaşadığı finansal zorlukların ardından 94 milyon euroya satışa sunulan İngiliz Newcastle United takımı satın alınabilir. Madonna'nın, aralarında ünlü ressamlar Picasso ve Frida Kahlo'nun eserlerinin de bulunduğu 300 yağlı boya tablodan oluşan sanat koleksiyonuna sahip olunabilir. Ya da 1995 yılında aynı fiyata satılan Londra'daki ünlü Ritz Oteli satın alınabilir.

'İNANILMAZ BİR ELEKTRİKTİ'
Sun gazetesi Ronaldo'nun, Hilton kardeşlerin evde verdiği partiden saat 05.30'da ayrıldığını ve yüzünde bir yara bandı bulunduğunu yazdı. Paris Hilton'un arkadaşlarına "Ronaldo ile aramızda olanlar inanılmaz bir elektrikti. Kendisi çok ateşli biri. Üstelik atletik yapısıyla çok seksi. O hayatımda gördüğüm en seksi erkek" dediği gazetelere yansıdı.