Alişan evleniyor mu?

Demet Akalın, "Bir yeğenim var ona istiyorum Alişan'ı. Evlensinler!" dedi.

Pazar 14.06.2009 13:39
Güncelleme: Pazar 14.06.2009 16:14
ABONE OL
Şarkıcı Demet Akalın, bir yatak firmasının Levent'te yaptığı tanıtımına katıldı. Ardından da yakın dostu Alişan'dan yeni evine, erkek kardeşinden özel hayatına kadar pek çok konuda çarpıcı açıklama yaptı. Önümüzdeki günlerde Acarkent'teki yeni evine taşınmaya hazırlanan Akalın, ailesi ve erkek kardeşiyle birlikte oturacağını ifade etti. Liseyi bitiren erkek kardeşini özel üniversitede okutmak için yanına alacağını söyleyen Akalın, "18 yaşına daha yeni girdi. Benden bu zamana kadar hiç birşey istemedi. Geçen gün 'Abla artık bana bir Lamborghini alırsın' dedi. Yıllarca bunu kurmuş, beklemiş demek" dedi.

ERKEĞİN KAVGACISINI İSTERİM
Basın mensuplarının kendisine sorduğu soru üzerine, kardeşinin maço olmadığını ve kendisine karışmadığını söyleyen Akalın, "Öyle şeyler bilmez ama İstanbul'a gelince öğrenir" dedi. Basın mensuplarının, "Alişan'ın yanına verin, o öğretir" şeklindeki yorumu üzerine Akalın, şu açıklamayı yaptı: "Aman bırakın. Alişan hacı, ne yapacak onun yanında. Hiç hayatı öğrenemez ki... Gece gezmez, erkenden yatar, birşey bilmez. Adam fazla dört dörtlük. Her genç kızın evlenebileceği, her aile büyüğünün kızını seve seve vereceği bir adam. Erkeğin biraz kavgacı, sert olmasını isterim ama benim arkadaşım çok fazla efendi. Yeğenime istiyorum Alişan'ı. Bebek gibi üniversite birincisi yeğenim var. Çok istiyorum, evlensinler onunla."

ÇEŞME BANA UĞURSUZ GELDİ
Sevgilisi Onur Gülmek'le Çeşme'de tatil yaptığı sırada böbreklerinden rahatsızlandığı için hastaneye kaldırılan Akalın, durumunun iyi olduğunu da belirtti. Akalın, Çeşme'nin kendisine uğursuz geldiğini söyledi.

70'İMDE BEN DE MAYO GİYECEĞİM
"Artık Çeşme'ye gitmek yok. Bu sene herkesi havuzuma bekliyorum. Giriş 30 TL" diyen Akalın; kendisinden 7 yaş küçük Onur Gülmek'le de şimdilik evlilik düşüncesi olmadığını belirtti. Öte yandan Ajda Pekkan'ın konserine mayoyla çıkmasını da değerlendiren Akalın, "Ben de onun gibi 70'imde mayo giyeceğim" dedi.