"Allah belasını verir inşallah"

Önceki gece yeni kız arkadaşı Eline ile Bebek'te bir kafe önünde görüntülenen Serdar Ortaç ertesi gün hakkında çıkan bir habere ateş püskürdü.

Çarşamba 17.06.2009 15:54
ABONE OL
İddiaya göre, bir gazeteci Ortaç'a, "Neden kendinize hep yabancı sevgili seçiyorsunuz? " diye sordu Ortaç da, "Türk kızları ilişkinin ikinci haftasında evlenmek istiyor. Ayrıldığınızda arkanızdan konuşuyorlar. Yabancı kızları çok seviyorum. Çünkü evlilik, lüks, para peşinde değiller. Ayrıldığımızda onları hemen ülkelerine yolcu ediyorum. Dedikodumu da yapmıyorlar" diye yanıt verdi.

Ortaç, "Bonkör bir sevgili misiniz?' sorusunu da şöyle cevapladı: "Ben tek taş değil en fazla telefonlarına kontör alırım!"

Ünlü sanatçı hakkında çıkan bu haber üzerine kendi internet sitesinden zehir zemberek bir açıklama yaptı. Ortaç, "O haberdeki tek kelimeyi bile ben söylemedim. Türk kızları ayrıldığımızda arkanızdan konuşuyorlar gibi şeyler yazmışlar. Ben bütün kız arkadalarımla hala görüşüyor, selamlaşıyorum. 'Tek taş değil, kontör alıyorum' demişim; insan sevdiği insana gücü yettiğince her şeyini verir. Söylemediğim şeyleri yazanların, Allah belasını verir inşallah."