Üçüncü kişiler bitirmedi

Alp Nuhoğlu ile tek celsede boşanan Zeynep Tokuş, sessizliğini bozup eski eşiyle dargın olmadıklarını söyledi: Alp'le hâlâ görüşüyoruz. Bu evliliği de asla üçüncü kişiler bitirmedi.

Perşembe 18.06.2009 09:33
Güncelleme: Perşembe 18.06.2009 10:49
ABONE OL
Geçtiğimiz hafta dört yıldır evli olduğu jinekolog Alp Nuhoğlu'ndan boşanan Zeynep Tokuş, kafasını dinlemek için bir süreliğine İzmir'deki ailesinin yanına gitmişti. Önceki gün İstanbul'a dönen ünlü oyuncu, soluğu Bebek'te açtığı yeni mağazasında aldı. Tokuş, evliliği hakkında da ilk kez konuştu: "Alp'le konuşarak, dostane şekilde ayrıldık. Bizim ortak bir çocuğumuz var. Onun geleceğini düşünmek zorundayız. Şu an işimin başındayım, çocuklarıma ve kendime yeni bir hayat kurmak için çabalıyorum..."HALA TELEFONDA KONUŞUYORUZ

Eski eşi ile küs olmadıklarını, hala telefonda görüştüklerini belirten Zeynep Tokuş, evliliklerinin, ilk eşi Bülent Helvacı ile basında çıkan fotoğrafı yüzünden bitmediğini de açıkladı ve ekledi: "Aramıza kesinlikle üçüncü kişiler girmedi. Böyle bir şeyin olması mümkün değil."

Basında iddia edildiği gibi aralarında parayla ilgili de sorun olmadığını sözlerine ekleyen Tokuş, iki yaşındaki oğlu Ali'nin velayetinin kendisinde olduğunu ve eski eşinin de oğullarını istediği zaman görebileceğini belirtti.