Rol için öğretmen olacak

'İkinci el erkek arıyorum' sözü hafızalara kazınan Pınar Aylin, oyunculuğa soyundu. Aylin, yeni sezonda 'Bez Bebek' dizisinin matematik öğretmeni olacak.

Cuma 19.06.2009 09:57
Güncelleme: Cuma 19.06.2009 11:50
ABONE OL
Ünlü şarkıcı Pınar Aylin, oyuncu olacak. Aylin, önümüzdeki sezondan itibaren başrollerini Tan Sağtürk, Evrim Akın ve Oya Aydoğan'ın paylaştığı 'Bez Bebek' isimli dizide rol alacak.

Dizide Mimi adlı çılgın bir matematik öğretmenini canlandırmaya hazırlanan Aylin, rolünü şöyle anlattı:

"Bu rol sanki benim için yazılmış. 'Mimi' farklı bir öğretmen modeli. Çocuklarla dertleşen, çok pozitif ve biraz da çılgın bir öğretmen. Müzik öğretmeni olmayı hayal etmiş, fakat babasının zoruyla matematik öğretmeni olmuş biri. Böyle olunca da çocuklar ona hep şarkı söyletiyor. O yüzden bu rolü çok sevdim. Çocuklar resmen beni öğretmenleri sanıyor. Önümüzdeki sezon sadece minik çocuklar değil, okullu çocuklara da hitap edeceğiz. Bu dizi benim için bir başlangıç!"PARA HIRSIM YOK!

Ünlü şarkıcı, "Oyunculuk yapmaya devam edecek misiniz?" sorusunu ise "Bu iş çok hoşuma giderse ve oyunculuğa yönelmeyi kafama koyarsam mutlaka ders alır ve oyunculuğa devam ederim" diye yanıt verdi.

'Şarkıcılıktan para kazanamadı, oyunculuğa el attı' diye bir düşünce oluşmaması için müzik de yapacağını söyleyen Aylin, "Yıllardır iki işi birarada götüren çok insan var. Ben işin keyif kısmındayım. Para hırsım yok" dedi.