Sinemalarda bu hafta

Teklif filminde kitap editörü Margaret, sınır dışı edileceğini öğrenince, yıllardır çile çektirdiği asistanı Andrew ile bir anlaşma yapar. Nişanlı bir çift gibi davranacaklardır. Ama kontrol Margaret'ın elinden çıkar ve gerçekten evlenirler... Haftanın diğer komedi filmi 17 Yeniden, 1989'da liseye giden Mike'ın 20 yıl sonra, evliliği ve işi sallantıdayken, mucizevi bir şekilde 17 yaşına geri dönmesini anlatıyor. Aksiyon sevenler 12 Tuzak'ı, korku sevenler Soldaki Son Ev'i seyredebilir.

Cuma 19.06.2009 09:16
Güncelleme: Cuma 19.06.2009 09:42
ABONE OL
* Gösterimdeki filmlerin seanslarını ve fragmanlarını görmek, filmlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için TIKLAYIN

Teklif

Tür: Romantik, komedi
Yönetmen: Anne Fletcher
Oyuncular: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Betty White, Denis O'Hare.

Kitap editörü Margaret sınır dışı edilerek ülkesi Kanada'ya gönderilmesi gündeme gelince, yıllardır çile çektirdiği ezik asistanı Andrew ile nişanlı olduğunu hükümet yetkililerine bildirir. Ancak asistanı bu yalana ortak olmak için kendince bazı koşullar öne sürer. Zoraki çiftimiz, damat adayının ailesiyle tanışmak için Alaska'nın yolunu tutmak zorunda kalacaktır. Büyük şehirde daima kontrollü bir kadın olan Margaret, orada sudan çıkmış balığa döner. Peşlerindeki göçmenlik bürosu yetkililerini başlarından savmak için düzenledikleri göstermelik nikâh sırasında Margaret ile Andrew, bu plana sonuna kadar bağlı kalacaklarına istemeden de olsa yemin etmek zorunda kalırlar.


12 Tuzak

Tür:
Aksiyon
Yönetmen:
Renny Harlin
Oyuncular:
Ashley Scott, John Cena, Brian J. White, Aidan Gillen, Steve Harris, Taylor Cole.

Milyonlarca dolarla kaçmaya çalışan Miles Jackson'ı, New Orleans polisi Danny Bexter durdurmayı başarır. Ancak Miles'ın kız arkadaşı yanlışlıkla öldürülür. Hapse giren Miles bir yıl sonra hapisten kaçmayı başarır ve Danny'nin peşine düşer. Danny ile alay ederek ona 12 tane çözülmesi imkânsız görev verir. Kız arkadaşı Molly'nin hayatı, Danny'nin bu 12 raundu geçmesi karşılığında kurtulacaktır.


17 Yeniden

Tür:
Komedi
Yönetmen:
Burr Steers
Oyuncular: Zac Efron, Leslie Mann, Matthew Perry, Allison Miller, Sterling Knight, Michelle Trachtenberg, Thomas Lennon, Hunter Parrish.

Mike'ın evliliği sallantıdadır. İşte de terfi edemezken mucizevi bir şekilde 20 yıl önceye, 17 yaşına geri döner. Mike'ın 1989 yılındaki lise son sınıf öğrencisi hali ve olgun tavırları öğrenciler arasında hiç hoş karşılanmaz. Mike en iyi yıllarını yeniden yakalamaya çabalarken başına gelmiş en güzel şeyleri kaybetme riskiyle karşı karşıyadır.


Soldaki Son Ev

Tür: Gerilim, korku
Yönetmen: Dennis Iliadis
Oyuncular: Garret Dillahunt, Michael Bowen, Joshua Cox, Riki Lindhome, Aaron Paul, Sara Paxton, Monica Potter, Tony Goldwyn.

Collingwood'daki göl evine giden Mari ile arkadaşı Paige, orada psikopat ruhlu hapishane kaçağı Krug ve ekibi tarafından kaçırılırlar. Mari'nin tek umudu, anne ve babasına ulaşıp oraya gelmelerini sağlamaktır. Saldırganlar bir sığınak ararken Mari'nin hayatta kalmayı başarabileceği tek yeri seçmişlerdir. İntikam almaya kararlı olan Mari'nin ailesi, saldırganların hayatını cehenneme çevirecektir.