Kamyon kasasında ölümüne yolculuk

TEM oyoyolunda seyir halindeki bir kamyonun yarı açık kapağının hemen kenarında uyuyan 2 çocuk görenleri şaşırttı. Kızgın güneşin altında ve hiçbir önlem alınmayan kasada uyuyan çocukların durumu, insan hayatının ne kadar hafife alındığını da ortaya koydu.

Salı 23.06.2009 17:08
Güncelleme: Salı 23.06.2009 17:10
ABONE OL
Yaz tatili ile birlikte artan trafik kazalarında onlarca kişi hayatını kaybetti. Tüm bunlara rağmen vatandaşlar hiçbir tedbir almadan can güvenliklerini tehlikeye atmayı sürdürüyor. Bu tehlikeli durumlardan biri de bugün Kocaeli'de yaşandı.

İzmit'ten İstanbul istikametine giden 34 UC 706 plakalı kamyonetin arka kasasında hiçbir güvenilk önlemi alınmadan yolculuk yapan 2 gencin tehlikeli yolculuğu görenlere 'pes' dedirtti.

Eşya dolu kamyonun yarı açık arka kapağının yanında oturan gençler, güneşin etkisi ile bir süre sonra oturdukları yerde uyuya kaldıkları belirlenirken, iki gencin ayaklarının da kamyon kasasından aşağıya sarktığı görüldü. TEM Oyoyolu'nda son sürat giden kamyon sürücüsü, diğer araçlardan çocuklarla ilgil iyapılan uyarıları dikkate almadan İstanbul yönüne seyrini sürdürdü.