Altı yıllık öyküye muhteşem son

'Avrupa Yakası' muhteşem bir finalle, altı yıllık ekran macerasını noktalıyor. Son bölümde Cem Yılmaz, Emel Sayın, Tamer Karadağlı, Cem Davran ve Melis Birkan gibi ünlüler de var.

Çarşamba 24.06.2009 10:16
ABONE OL
atv'nin efsane dizisi 'Avrupa Yakası' bu gece muhteşem bir finalle ekranlara veda ediyor. Hafızalara kazınacak bölüme Cem Yılmaz, Emel Sayın, Tamer Karadağlı, Cem Davran ve Melis Birkan katılıyor.

Kahkaha makinesi 'Avrupa Yakası' izleyenleri son defa gülmekten kırıp geçirecek. Finale ünlüler de konuk olacak. Bakın, 6 yıllık hikaye nasıl sona erecek: Makbule'nin kınasında kızlar toplanır. Ama banyoda pozitif sonuçlu bir hamilelik testi bulununca işler karışır! Acaba bebek bekleyen kimdir?

BURHAN'IN MÜTHİŞ PLANI

Burhan Altıntop düğün ve pırlanta yüzük bütçesiyle cebelleşmektedir. Bu esnada muhallebiciye gelen oyuncuya 'Issız Adam' filmini seyretmediği için rezil olur ve Aslı'nın röportaj yapacağı Cem Yılmaz'la tanışıp kanka olmayı ve karizmasını parlatmayı kafaya koyar!

EMEL SAYIN MAHALLEDE

Volkan bir yol ayrımındadır. Geleceği konusunda ümitsizliğe kapılmak üzeredir. Son bir deneme olarak muhallebiciyi ünlülerin uğrak yeri yapmaya karar verir. Bu amaçla yaptığı planlardan birine Emel Sayın da dahil olur.