Altuğ'un babalık heyecanı

Beş ay sonra baba olacak olan ünlü şarkıcı Emre Altuğ, heyecanını gizleyemedi...

Çarşamba 24.06.2009 14:58
Güncelleme: Çarşamba 24.06.2009 15:01
ABONE OL
Emre Altuğ, Yekta Kopan ve Burcu Esmersoy'un sundukları 'Yaz Gecesi Şovu' programında geleceğe dair nasıl hayaller kurduğuyla ilgili soruya şöyle yanıt verdi:

"Önümüzdeki on yılı hiç düşünemiyorum veya hangi hayalim var onu da düşünemiyorum gerçekten. Çünkü benim hayallerimi şu anda gerçekten bloke eden çok önemli bir şey var. 4,5-5 ay sonra baba olma duygusu herşeyin üzerine çıkıyor şu anda. Çok şeyi engelliyor."

Altuğ, uzun zamandır babalık hayali kurduğu için bu konuda çok heyecanlı olduğunu belirtti. Babalar gününü kutlamak için babasını aradığını anlatan Altuğ, "Senin de oğlum" sözlerini duyunca çok başka duygular hissettiğini söyledi. Altuğ, çok sevdiği bazı arkadaşlarının da kendisini arayarak babalar gününü kutlamasından dolayı duygulandığını anlatarak Çağla Şıkel'in ve bebeğin durumlarının da iyi olduğunu sözlerine ekledi.

GAYET KEYİFLİ VE EĞLENCELİ YAŞIYORUZ

Çok fazla ayrıntıya girmemeye çalışan Emre Altuğ, "Biz bunları çok fazla konuşmak istemiyoruz. Zaten hamile olan, hamileliği yaşamış olan kadınlar da erkekler de biliyodur ki kadınlar hormonal olarak bir takım değişiklikler yaşar. Çağla da bunun farkında ben de farkındayım ve bütün bu durumları şu anda keyifli ve eğlenceli yaşıyoruz" diyerek herşeyden önce sağlığın önemli olduğuna vurgu yaptı.