Dinini değiştiren şerefsizdir!

Yunanlı sevgilisi Alex Syroplas'la nişanlandığını açıklayan oryantal Tanyeli: Aşkı uğruna dinini değiştiren şerefsizdir. Alex de aşk için din değiştirirse o da en adi, en şerefsizdir.

Çarşamba 24.06.2009 09:46
Güncelleme: Çarşamba 24.06.2009 10:29
ABONE OL
Ünlü oryantal Tanyeli, yeni single'ı 'Erkeksen'i önceki gece Sapphire adlı gece kulübünde tanıttı.

"Şimdiden birçok yerden konser teklifi aldım. Başta İstanbul, Bodrum ve Çeşme olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde sahne alacağım" diyen Tanyeli, bir süre önce ayrılıp barıştığı Yunanlı sevgilisi Alex Syroplas'la da nişanlandığını açıkladı."Alex benim dışımda kimseye el bile sürmemiştir. Sanal alemde bir ara çapkınlık yapmıştı. Onu yakaladığım için bir süre ayrılık yaşadık ama daha sonra affettim" diye konuşan ünlü oryantal, "Evlenince dininizi değiştirecek misiniz?" sorusuna da sert bir yanıt verdi.

ŞARKILAR BANA YAKIŞTI

Tanyeli, "Aşk için din değiştiren şerefsizdir. Alex de aşk için din değiştirirse o da en adi, en şerefsizdir" dedi. Albümünde hiç bestesi olmadığını ama tüm şarkılarının kendisine çok yakıştığını belirten Tanyeli, "Şarkı söylemeyi seviyorum ve her geçen gün kendimi daha da geliştiriyorum" dedi. Tanyeli, albümüne adını veren 'Erkeksen' isimli parçasına da klip çekeceğini söyledi.