Kazada ölen oğlunu kucaklayıp son kez öptü

Üç çocuğunu arkadaşının aracıyla doktora gönderen baba, 5 yaşındaki oğlu Emirhan'ın kazada öldüğü haberiyle yıkıldı

Perşembe 25.06.2009
Güncelleme: Perşembe 25.06.2009
ABONE OL
Muğla'nın Fethiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında beş yaşındaki çocuk yaşamını yitirirken, ikisi çocuk 5 kişi de yaralandı. Kaza, Fethiye'de Günlüklü Koyu olarak bilinen Küçükkargı Orman İçi Dinlenme Alanı yakınında meydana geldi. Göcek Belediyesi haşere ilaçlama ekibinde görevli Ümit Uçar (30) mesai arkadaşının isteği üzerine arkadaşının eşi ve çocuklarını doktora götürmek için otomobiliyle yola çıktı. Ancak Günlüklü Koyu yakınlarında sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi üzerine otomobil takla atarak şarampole yuvarlandı.

OLAY YERİNDE BAYILDI

Kazada 5 yaşındaki Emirhan Şanlı olay yerinde hayatını kaybederken, otomobilde bulunan annesi Gülnara Şanlı (32), kardeşleri 3 yaşındaki Nazlı Ramia Şanlı, bir yaşındaki Senem Şanlı ile sürücü Uçar yaralandı. Yaralılar ambulansla Fethiye Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Kaza haberini alan baba Bülent Şanlı, çocuğunun cesedini öptükten sonra olay yerinde baygınlık geçirdi.

İKİ KARDEŞİ SAĞ KURTULDU
Kazada yaralanan bir yaşındaki Senem ve 3 yaşındaki Nazlı Ramia Şanlı kardeşler, takla atıp devrilen araçtan mucize eseri yara almadan kurtuldu. Ambulansla Fethiye Devlet Hastanesi'ne götürülen iki kardeş gözlem altına alındı.