Sivas'ta iki otomobil çarpıştı: 2 ölü

Sivas'ın Zara ilçesinde iki aracın çarpışması sonucu 2 özel harekat polis memuru öldü, 8 kişi yaralandı.

Ankara'da Özel Harekat Daire Başkanlığındaki görevlerinden yeni atandıkları Kars'a giden polis memurları Mucip Eser (37) ile Orhan Sevgen'in (32) içinde bulunduğu sürücüsü belli olmayan otomobil, Tödürge Gölü yakınlarında plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen bir araçla çarpıştı.

Kazada, polis memurları Eser ve Sevgen yaşamını yitirirken, aynı araçta bulunan 8 kişi yaralandı.

Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırılan polis memurlarından Mucip Eser'in cenazesinin Afyonkarahisar'a, Orhan Sevgen'in cenazesinin ise Konya'ya gönderileceği öğrenildi.

KAZADA YARALANANLARIN İSİMLERİ BELLİ OLDU

Sivas'ın Zara ilçesinde otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen, 2 kişinin öldüğü, 8 kişinin yaralandığı kazada yaralananların isimleri açıklandı.

Kazada, Eser'in eşi Sultan Eser, 7 Aylık kızı Meryem Eser, kamyonet sürücüsü Fatih Evci ile Selahattin (29), Fazile (51), Şükran (31), Meral (25) ve Can İşkey (10) yaralandı.

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alınan yaralılardan Sultan Eser'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

CÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Morguna kaldırılan polis memurlarından Mucip Eser'in cenazesinin Afyonkarahisar'a, Orhan Sevgen'in cenazesinin ise Konya'ya gönderileceği bildirildi.

BİZE ULAŞIN