Şarkılarını Barış Akarsu için söyledi

Ünlü Pop şarkıcısı Murat Boz, trafik kazasında hayatını kaybeden ünlü Rock şarkıcısı Barış Akarsu için Amasra'da sahne aldı. Murat Boz, sahneye üzerinde Barış Akarsu'nun resmi olan tişörtle çıktı.

Bartın'ın Amasra ilçesinde düzenlenen Barış Akarsu'yu Anma Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü Pop şarkıcısı Murat Boz, muhteşem bir konser verdi.

Amasra mendirekte verilen konseri Amasra Belediye Başkanı Mehmet Emin Timur, İngiltere, Almanya ve İran'dan gelen Barış Akarsu hayranları, Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ve binlerce Barış Akarsu hayranı izledi. Ünlü Pop şarkıcısı Murat Boz, Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden ünlü rock şarkıcısı Barış Akarsu'nun anma etkinliklerinde sahne aldı.

Murat Boz, sahneye ön tarafından Barış Akarsu'nun resmi ve arkasında "Seni Asla Unutmayacağız" yazılı bir tişörtle çıktı. Barış Akarsu'nun söylediği "Islak, ıslak" isimli şarkıyı binlerce Barış Akarsu hayranı ile birlikte söyleyen Murat Boz, duygusal anlar yaşadı. Sahnede yaklaşık 4 saat kalan Murat Boz, birbirinden güzel söylediği şarkılarıyla Amasra'da toplanan Barış Akarsu hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı.

Havai fişek gösterileri eşliğinde sahnede mükemmel bir performans gösteren ünlü şarkıcı, davulla da adeta şov yaptı. Murat Boz, şarkılarının bazılarını Barış Akarsu'nun annesi için söyledi. Murat Boz son olarak, Barış Akarsu adına yapılacak her türlü etkinliğe katılacağına söz verdi.

BİZE ULAŞIN