Kayseri'de elektrik kesintisi

Kayseri'de, trafo merkezlerinde yapılacak zorunlu bakım, onarım çalışmaları nedeniyle 5 Temmuz Pazar günü 20 yerleşim birimine 7 saat süreyle elektrik verilemeyecek.

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre, Erciyes -14 İndirici merkezi ile ve DM 3 Dağıtım Merkezi'nde yapılacak olan bakım onarım çalışması nedeniyle pazar günü 09.00-16.00 saatleri arasında; Hacılar ilçesi, Hes Kablo, Hasçelik, Hes Fibel, Hes Makine fabrikaları, Hacılar, Sakar, Kızıltepe, Karacaören, Güney mahrumların bir bölümü, Altınoluk Mahallesi, Hacılar Belediye su pompaları, Arem Emaye, Öz Menteşe Fabrikaları, Sakarçiftliği köyü, Zincirli ve Işık Meydanı Bağları, İnecik, Kükürt, Obruk, Beğendik bağlarına elektrik verilemeyecek.

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Salih Hisarcıklo, bakım onarım çalışmalarının daha erken bitirilmesi durumunda belirlenen saatten önce elektrik verilebileceğini, yapılan bu çalışmalarla bölgeye daha kaliteli ve kesintisiz enerji verilmesinin amaçlandığı bildirdi.
BİZE ULAŞIN