Mayolu poz kaygım yok

Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde "Teknede tatil yapıyorum, beni mayolu çekene iki milyon dolar!" şeklindeki ifadelerin kendisine ait olmadığını söyledi.

Ebru Gündeş meslektaşı Sibel Can ile birlikte dönüşümlü olarak çıktığı Antalya Sueno Otel'deki ilk konserini önceki akşam verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...Dört yıldır tatilcilere müzik ziyafeti çeken Ebru Gündeş'e iki saatlik konseri boyunca Ateş Dansçıları eşlik ederken, sanatçının Elie Saab imzalı kıyafeti göz kamaştırdı.

Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gündeş, geçtiğimiz günlerde "Göcek'te tatil yapıyorum. Beni mayolu çekene iki milyon dolar vererim" şeklindeki açıklamalara ateş püskürerek, "Bu açıklama bana ait değildir. Benim mayolu yakalanmamak gibi bir kaygım yoktur. Hele ki; bu ekonomik krizde bu tür rakamların yazılması çok yalnıştır. Eğer bu krizde muhabir arkadaşlar bu rakamları telaffuz ediyorsa, bence mayolu çekilmemde hiçbir sakınca yoktur. Bu haberlere gereken neyse yapılacaktır" diye konuştu.

SİBEL'LE ÖRNEĞİZ

Ebru Gündeş, aynı sahneyi paylaştığı Sibel Can'ın yeni albümünü çok beğendiğini ve tüm gün onun şarkılarını dinlediğini belirterek, "Sibel'le iyi bir diyaloğumuz var. Bence tüm sanat camiasına örnek olmalı. Artık kıskançlıklar bırakılmalı" dedi.
BİZE ULAŞIN