Sinemalarda bu hafta

İçinizdeki çocuğu yaşatmak isteyenler için Buz Devri 3: Dinazorların Şafağı gösterime girerken, dramdan hoşlananlar için İçimizdeki Düşman, İçimdeki Şeytan ve Seni O Kadar Çok Sevdim Ki... var. Ayrıca henüz görmediyseniz Transformers: Yenilenlerin İntikamı, Aşk Ateşi ve Terminatör: Kurtuluş'u beyazperdede izleme fırsatını kaçırmayın.

* Gösterimdeki filmlerin seanslarını ve fragmanlarını görmek, filmlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için TIKLAYIN

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı

Yönetmen: Carlos Saldanha, Mike Thurmeier
Seslendirenler: Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer, Ayça Bingöl, Yekta Kopan, Altan Erkekli
Tür: Animasyon, macera

Bu yaz sıcağında adıyla bile insanın içini serinleten film, eski dostları da görmek için şahane bir fırsat sunuyor. Üstelik üç boyutlu bir seyir keyfi de cabası... Bunlar açmıyorsa size maceradan ipuçları: Scrat yine meşe palamudunun, peşinde... Manny ve Ellie bir minik mamut dünyaya getirme telaşında... Miskin Sid (Yekta Kopan), bulduğu dinozor yumurtalarıyla uğraşıyor. Kılıç dişli kaplan Diego ise var oluş sorunlarıyla boğuşuyor.


Seni O Kadar Çok Sevdim ki...


Yönetmen : Philippe Claudel
Oyuncular: Kristin Scott Thomas, Elsa Zylberstein, Serge Hazanavicius, Laurent Grevill
Tür: Dram, gizem

15 yılını hapiste geçiren, sessiz ve düşünceli Juliette, özgürlüğüne kavuştuktan sonra yıllardır görmediği kız kardeşinin yanına yerleşir. Fakat hem hapis yılları hem de içeri girmesine neden olan trajik olay herkesten gizlenir.


İçimdeki Şeytan

Yönetmen : Banjong Pisanthanakun, Parkpoom Wongpoom
Oyuncular: Marsha Wattanapanich, Vittaya Wasukraipaisan, Ratchanoo Bunchootwong
Tür: Gerilim, komedi

Pim Tayland'taki geçmişini bırakıp çok sevdiği kocası Vee ile Kore'de yeni hayatına başlar. Mutlu giden hayatları ta ki Pim'e Tayland'tan bir telefon gelmesine kadar sürer. Telefonla gelen haberde Pim'in annesinin hastalığına bir türlü teşhis konulamadığı ve çok hasta olduğu Pim ve Vee'nin birlikte, Pim'in annesinin yanına dönmeleri gerektiği söylenir.


İçimizdeki Düşman

Yönetmen: Florent Emilio Siri
Oyuncular: Benoît Magimel, Albert Dupontel, Aurelien Recoing, Marc Barbe
Tür: Dram, savaş, tarihi

Cezayir'de yaşanan savaş sırasında Fransız ordusunda bir bölüğün komutanı öldürülünce Teğmen Terrien, bölüğün başına getirilir. Bölükte hayattan ümidini kesmiş Çavuş Dougnac ile tanışır. Savaş ortamının zorlukları iki askerin kişiliklerini sınayacaktır. İsimsiz bir savaşta kaybolmuş iki asker, aslında en büyük düşmanın kendileri olduklarını fark edeceklerdir.

BİZE ULAŞIN