İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda, 9-12 Temmuz tarihleri arasında bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak. Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den (AYEDAŞ) yapılan yazılı açıklamada, Kartal, Beykoz ve Kurtköy İşletme Müdürlüklerinin hizmet alanı içinde kalan bazı trafo merkezlerinde, bakım ve onarım çalışması yapılacağı belirtildi.

Bu kapsamda, yarın Beykoz'da 09.00-13.00 saatleri arasında, Katkat fabrikası, Kumköy, Değirmendere, Atıcılık Kulübü, Paşamandıra, Göllü Sitenet, Pakmaya Evleri, Öğümce Cam Okulu'na, aynı gün Kartal'da, 08.00-17.00 saatleri arasında Esentepe İnönü Caddesi Fevzi Çakmak Sokak, Petrol-İş Mahallesi İnönü Caddesi'nde Lodos, Şehit Dursun Bakan, Refah, Tarla, Serinkuyu, Yılmaz, İlker, Trabzon, Harput ve Kamelya sokaklara elektrik verilemeyecek.

Yine Beykoz'da 10 Temmuz Cuma günü 09.00-13.00 saatleri arasında Hüseyinli, Kılıçlı, İshaklı, Bozhane, Göllü ve Cumhuriyet köyleri ile Limak, Ayazma mevkisi, Yüksel İnşaat Granit Fabrikası, Ereğli Nakliyat, Orkisan ve Polonezköy, 11 Temmuz Cumartesi günü de aynı saatlerde Tepetarla ve Elmalı Köylerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Pendik'te de 12 Temmuz Pazar günü 08.00-14.00 saatleri arasında Kurtköy Harmandere İSKİ pompası, Betoçim ve Eksen İnşaat binalarına elektrik verilemeyecek.

AVRUPA YAKASI'NDA DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

İstanbul'da bazı semtlerde 10-11 Temmuz günlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan açıklamada, Bayrampaşa, Bakırköy ve Güngören işletme müdürlüklerince çalışma yapılacağı kaydedildi.

Bu kapsamda, Esenler'de 10 Temmuz Cuma günü 10.00-14.00 saatleri arasında Oruç Reis Mahallesi'nde 529, 530. sokaklar ile civarına elektrik verilemeyeceği bildirildi.

Aynı gün Bakırköy'de de 09.00-18.00 saatleri arasında, Osmaniye Mahallesi'nde Turkcell ve Avea baz istasyonları, Belediyespor tesisi, spor salonu, Avcılar Derneği, Karadeniz FM Radyosu, Rehabilitasyon Merkezi, Süleymanoğlu Garajı, Gölet Restoran, Ege Seramik ve su kuyusu mevkilerine elektrik verilemeyeceği belirtildi.

Esenler'de, 11 Temmuz Cumartesi günü 10.00-15.00 saatleri arasında Oruç Reis Mahallesi'nde 530, 532, 533, 535. sokaklar ve civarına, aynı gün 09.00-17.00 saatleri arasında Güngören Köprübaşı, Kirazlı, Çam, Vişne, Köprüyolu, Narlı, Marmara, Esenler, Atilla, Gelincik, Sarmaşık, Zeytinlik, Ihlamurlu, İbrahim Çallı, Şirin, Nehir, Yunus, Kestane sokaklar ve civarına elektrik verilemeyeceği açıklandı.

BİZE ULAŞIN