Parayı veren konuşturur

Süreyya Yalçın, hakkında merak edilen her şeyi cevapladı. Kendisini kazıklamaya çalışanlardan sıkıldığını söyleyen sosyetik güzel: Ben paramın hesabını iyi yapan birisiyim. Gittiğim mekanda hesap gelince 'ne içmişiz ne ödüyorum' diye tek tek bakarım.

Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan merhum işadamı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, gazetelerde kendisiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle mutsuz olduğunu söyledi. Babasının ölümüyle büyük üzüntü yaşadığını ve iki evliliğini de (Kerem Dürüst ve Önder Bekensir'le) babasına torun verebilmek adına yaptığını itiraf eden Süreyya; önümüzdeki ay New York ve Miami'ye gideceğini söyledi.

Sosyetik güzel, "Çok para harcıyor" iddialarıyla ilgili de şöyle konuştu: "Herkes beni farklı bir yere koymak istiyor ama birileri rahatsız olacak diye tatilimi kimsenin olmadığı bir yerde yapamam. Çok para harcayan biri gibi görünmekten de sıkıldım. 20 Temmuz'dan sonra beni bulamayacaklar!" Süreyya Yalçın, yeni bir kararını da ilk kez GÜNAYDIN'a açıkladı: "Bundan sonraki röportajlarımı paralı yapacağım. Benimle konuşmak isteyen Kanser Vakfı'na ödediği bağış makbuzu ile gelecek."

* HABERİN TAMAMI GÜNAYDIN'DA
BİZE ULAŞIN