Bundan gelinlik olur mu anne?

Hadise, Kuruçeşme Arena’daki konserinde niyetini belli etti! Sevgilisi Sinan Akçıl’ın piyanosu eşliğinde şarkı söyleyen Hadise, bir ara annesi Gülnihal Canol’a beyaz elbisesini gösterdi ve sordu: Anne bu elbiseden gelinlik olur mu?

'Kahraman' albümünün ilk konserini Tiffany 'Çatlak tişört Yarışması'nın finali için önceki akşam Kuruçeşme Arena'da veren Hadise, şovuyla hayranlarını büyülerken sevgilisi Sinan Akçıl ve ailesiyle de gövde gösterisi yaptı. İlk kez kızını bir konserde izlemek için Belçika'dan gelen anne Gülnihal Canol sahnenin en önündeydi.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

HADİSE KONSERDE DEFİLE YAPTI...MJ'YE ALKIŞ İSTEDİ

Sahneye ilk önce siyah işlemeli göğüs dekolteli kıyafetle çıkan Hadise, şarkılarını annesinin olduğu bölüme yaklaşarak söyledi.

Annesi geldiği için çok heyecanlı olduğunu belirten Hadise, aynı saatlerde ABD'de cenaze töreni yapılan Michael Jackson'a da izleyiciden alkış istedi. Hadise konserin ikinci bölümünde bir sürpriz yaptı ve müzisyen sevgilisi Sinan Akçıl'ı sahneye davet etti. Akçıl piyanoya geçerken, Hadise de hemen yanı başında şarkısını seslendirdi. Bu sırada Hadise'nin annesi de sevgilileri alkışlayarak destek verdi.

ANNE NEREDESİN?

Konserin sonuna doğru üzerindeki beyaz kostümün gelinlik olup olmayacağını seyircilere soran Hadise, annesinin oturduğu bölümde olmadığını görünce şaşırdı.

Annesinin kulis kapısından damat adayı Sinan Akçıl ile birlikte kendisini izlediğinden habersiz olan Hadise, "Annem konser bitmeden gitmiş... Anneme bu üzerimdeki kıyafet gelinlik olur mu diye soracaktım. Ya da önce hangi kızın evlensin diye ama burada yok, sağlık olsun" dedi. Hadise konser sonrası annesi Gülnihal Canol, ablası ve sevgilisi Sinan Akçıl ile birlikte tekneyle Kuruçeşme'den ayrılarak Çubuklu Hayal Kahvesi'ne eğlenmeye gitti.

BİZE ULAŞIN