Haber turu

Eski sevgili dehşet saçtı: 2 ölü
BURSA'DA ayrıldığı sevgilisinin en yakın arkadaşıyla birlikte olmasını kabullenmeyen 35 yaşındaki Cem A., eski sevgilisi Dilek Çiftçi ve erkek arkadaşı Ömer Çelik'in kaldığı evi basıp her ikisini de öldürdü. Bu sırada evde bulunan Bülent Yıldırım da yaralandı. Zanlı yaralı halde kaçan Bülent Yıldırım'ı kovalarken polis tarafından gözaltına alındı.

Midibüs altında can verdi

İSTANBUL Arnavutköy'de 6 yaşındaki Beytullah Zeyit Ayan, dün sabah anneannesi ile birlikte misafirleri uğurlamak için evlerinin önündeki yolun karşısına geçti. Bu sırada küçük çocuk anneannesinin elini bırakıp koşmaya başladı. İşçi taşıyan ve yokuş aşağıya hızla gelmekte olduğu iddia edilen A.C. yönetimindeki servis midibüsü küçük çocuğa çarptı. Midibüsün altında kalarak 13 metre sürüklenen çocuk feci şekilde can verdi. Kazadan bir gün önce Ayan'ın doğum günü olduğu öğrenildi.


Katliama 8 müebbet istendi
ADANA katliamı zanlısı Murat Yüksel hakkında 8 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı. 2 Haziran'daki olayda Murat Yüksel, annesi Günay (62), babası İbrahim (64), ablası Nalan (40), onun çocukları Arif (19) ve Halil İbrahim (17), kardeşi Ali (33), onun eşi Ela Gül (29) ve oğlu Vedat'ı (6) öldürmüştü.

BİZE ULAŞIN