Saçını kızıla boyattı

Şafak Sezer, çekimleri 1 Temmuz'da başlayan 'Kolpaçino' isimli filmi için saçını kızıla boyatıp, kamera karşına geçti. Sezer'in Özgür isimli karakteri oynadığı filmde Hakan Ural ve Ali Sürmeli de var.

Oyuncu Şafak Sezer, yeni filmi 'Kolpaçino' için kolları sıvadı. Sezer 'bir mafya parodisi olacak' dediği film için kısa saçlarını kızıla boyattı. Çekimleri 1 Temmuz'da başlayan, yapımcılığını Selin Altınel ve Şenol Zincir'in, yönetmenliğini ise Atıl İnaç'ın yaptığı filmde Aydemir Akbaş, Hakan Ural, Ali Sürmeli, Eriş Akman ve Hakan Aysev rol aldı. Filmin senaryosunu ise Leman dergisi çizerleri Suat Özkan, Kaan Ertem ile Şafak Sezer yazdı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...YENİ PROJESİ DE VAR!

'Kolpaçino', birbirine kenetlenmiş yedi kişinin bir günde başından geçen komik olayları konu alıyor. Bu proje biter bitmez, korku-komedi türündeki 'Kurt Adam'ı çekeceğini söyleyen Şafak Sezer, iki filminden de çok umutlu olduğunu söyleyerek, "Kötü işler de yapsam, iyi işler de yapsam sinemayı çok seviyorum. Yoğunluktan şikayetçi değilim. Aksine mutluyum. 2009, benim yılım olacak" diyor.

300 KOPYA!

Çekimleri İstanbul'da devam eden 'Kolpaçino' isimli film dört haftada tamamlanacak. 29 Ekim'de izleyiciyle buluşması beklenen 'Kolpaçino', Türkiye'de 250, Avrupa'da da 50 kopyayla gösterime gicek.

BİZE ULAŞIN