Katy, Türkiye'de gümrüğe takıldı

Konser vermek için İstanbul'a gelen ABD'li ünlü şarkıcı, "En büyük kâbusum gerçekleşti. Bir kıyafeti iki kez giydim" dedi

Bir kız öptüm ve hoşuma gitti' isimli şarkısıyla üne kavuşan ABD'li şarkıcı Katy Perry'nin eşyaları konser vermek üzere geldiği Türkiye gümrüğüne takıldı. Başına gelenleri Twitter isimli sosyal paylaşım sitesinde, "Gösterişli yeni kıyafetlerim Türk gümrüğüne takıldı" başlığıyla anlatan Katy Perry, "En büyük kâbusum gerçekleşti. Bir kıyafeti iki kez giydim" diye isyan etti. Hayranlarıyla Türkiye'de başına gelenleri paylaşarak kıyafetsiz kaldığını anlatan Perry, "Üstelik giysi odam da bir tekne" diye isyan etti. Güzel şarkıcı, kıyafetsiz kalışının ayrıntılarını ise açıklamadı. İngiliz Daily Mail gazetesi, Twitter üzerinden izini sürdüğü 24 yaşındaki seksi şarkıcının, konserden birkaç saat önce havuz kenarında görüntülendiğini, yanındaki erkeğin Perry'ye güneş kremi sürdüğünü yazdı.

'AÇ KEDİYİ DOYURDULAR'
Vaktini güneşlenerek geçiren Perry'nin geçtiğimiz pazartesi günü geldiği Türkiye'de kendisine ikram edilen Turkish delight'a (Türk lokumu) karşı koyamadığını da bildiren gazete, güzel şarkıcının Twitter'daki şu sözlerini aktardı: "Başıboş aç kediyi Türkiye'de doyurdular. Bazı şeyler hiç değişmiyor."
BİZE ULAŞIN