Chat yapan eşini cami avlusunda kesti

Kütahya'da, bir kişinin, kendisini aldattığından şüphelendiği karısını, cami avlusunda 3 yaşındaki oğlunun gözü önünde boğazını keserek öldürdüğü iddia edildi.

Buna göre, Balıklı Mahallesi Balıklı Sokak'ta oturan ve bir porselen fabrikasında işçi olarak çalışan Erhan U. (29), eve geldiğinde eşi Esra U'nun (24) internette bir erkekle sohbet ettiğini fark etti.

Erhan U. ve aynı fabrikada çalıştığı eşi Esra U. arasında tartışma çıktı. Esra U. tartışmanın büyümesi üzerine 3 yaşındaki oğlu O.U'yu alıp evden kaçtı.

Eşinin peşinden evden çıkan Erhan U. karısını kovalamaya başladı. Kocasının kendilerini takip ettiğini fark eden Esra U, oğluyla birlikte babası Ş.Ö'nün eskiden imam olarak görev yaptığı Balıklı Camisi'ne girdi.

Oğlu O.U'nun ağlama sesini duymasıyla karısının saklandığı yeri bulan Erhan U, yine bir süre tartıştığı Esra U'nun, çocuğunun gözü önünde cami avlusunda boğazını kesti ve kaçtı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri genç kadının öldüğünü tespit etti. Kadının cesedi, Kütahya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Bir çocuk babası Erhan U, emniyet güçlerince yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, evdeki bilgisayara el koyarak incelemeye aldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

BİZE ULAŞIN