'Muro' sakalı kesti 'Cem' 14 kilo aldı

'Abimm'in çekimlerine başlayan Üstündağ rol için sakallarını keserken Levent Üzümcü 14 kilo alarak hayranlarını şaşırttı

Ergun Mercan'ın yapımcılığını üstlendiği Mustafa Üstündağ ve Levent Üzümcü'nün başrollerini paylaştığı "acıklı komedi" filmi "Abimm"in çekimleri başladı. Kurtlar Vadisi adlı dizide canlandırdığı Muro karakteriyle tanınan Mustafa Üstündağ, filmde sevgisiz büyümüş Çetin karakterini canlandırıyor. Film için 14 kilo alarak görenleri şaşırtan Avrupa Yakası'nın Cem'i Levent Üzümcü de zor bir karaktere hayat veriyor. Mustafa Üstündağ'ın oynadığı Çetin karakterinin zekâ özürlü ağabeyi Arif'i canlandıran Levent Üzümcü, oyuncuların film için bedenlerinde yaptıkları büyük değişimleri bir fedakarlık olarak değil iyi bir oyunculuk örneği olarak görüyor.

LEVENT ÜZÜMCÜ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...DOĞU ŞİVESİ KULLANMIYOR

Saçlarını ve sakallarını film için sette kesen Mustafa Üstündağ, herkesin alışkın olduğu Doğu şivesini de kullanmıyor. Çekimleri ağırlıklı olarak Ege bölgesinde gerçekleştirilecek "Abimm" ekim ayında vizyona girecek. 2 milyon dolara mal olan filmin çekimleri 3 haftada tamamlanacak.
BİZE ULAŞIN