Ankara'da elektrik kesintisi

Yıllık periyodik hat-bakım ve onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle Ankara'da bazı semtlere 17 Temmuz Cuma ve 18 Temmuz Cumartesi günleri elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre, Elektrik kesintisi yapılacak semtlerin adı, günü ve saatleri şöyle:

Büyükesat, Uğur Mumcu, Bağlar Caddeleri, Koza, İzci, Filistin, Kemer, Tekman Sokaklar, Kırıkkonaklar, Şemsettin Günaltay Caddesi ve Seyran Bağların bir kısmı 17 Temmuz Cuma günü saat 04.00 ile 06.00 saatleri arsında elektrik verilmeyecek.

18 Temmuz Cumartesi günü Cinnah Caddesi, Atatürk Bulvarının üst kısımları, Tunus Caddesi'nin bir kısmı, Kuğulu Pasajı, Esat Caddesinin bir kısmı, Kennedy, Ayrancı Güvenlik Caddeleri, Karyağdı Sokak, Kuveyt Caddesi, Yeşilyurt, Meneviş Sokaklar, İlbank Kooperatifi, Filistin Sokak, Arjantin Caddesi, İran Caddesinin bir kısmı ve Şehit Ersan Caddesinde, 03.06 ile 06.00 saatleri arasında Kazan İlçesine bağlı Örencik Köyünde ise 09.00 ile 14.00 saatleri arasında elektrik kesintisine gidilecek.
BİZE ULAŞIN