Meğer babasıyla chat yapıyormuş

Kütahya'da eşi tarafından cami avlusunda kıskançlık yüzünden öldürülen genç kadının internette görüştüğü kişinin Almanya'daki babası olduğu ortaya çıktı.

Balıklı Mahallesi Balıklı Caddesi'nde önceki gece meydana gelen olayda; 29 yaşındaki Erhan U., kendisi gibi porselen fabrikasında çalışan 24 yaşındaki eşi Esra U.'yu internette bir kişiyle chat yaparken gördüğü iddiasıyla deliye döndü. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine sokağa kaçan eşini kovalamaya başlayan şahıs, evlerinin yakınındaki Balıklı Camii avlusunda kıstırdığı genç kadını boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü.

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Erhan U., ifadesinde, işten izin alarak eve geldiğinde eşinin internette bir kişiyle chat yaptığını gördüğünü iddia etti.

Esra U.'nun cenazesi, bugün Kütahya Ulu Cami'de kılınan cenaze namazının ardından Ahierbasan Mezarlığı'nda gözyaşları içinde toprağa verildi. Almanya'da imam olarak görev yapan baba Şuayip Özdemir de cenazeye katıldı.

Daha önce imamlık yaptığı Balıklı Camii'nin avlusunda kızı öldürülen baba Şuayip Özdemir, "Yanlış haberler beni çok rencide etti. Benim kızımı konu komşu herkes iyi bilir. Benim kızım böyle bir şey yapmaz. Almanya'da olduğum için kızım internette benimle görüşüyordu. Başka erkeklere görüşmüyordu" dedi.
BİZE ULAŞIN