Davette köpek dehşeti!

Türkan Uzel'i ziyaret etmek için, Uzel'in Beylerbeyi'ndeki yalısına giden Cana Sialom, ölümden döndü. Sialom, Uzel'in köpeğinin saldırısına uğradı. Köpeğin elinden zor kurtulan Sialom'un sadece kafasında 48 dişiş olduğu öğrenildi.

GÜNAYDIN'ın köşe yazarlarından Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Cana Sialom'un Türkan Uzel'in köpeğinin saldırısına uğradığını yazdı.

İşte Cankurt'un bugünkü yazsısı:

Geçen hafta Türkan Uzel'i ziyaret etmek için, Uzel'in Beylerbeyi'ndeki yalısına giden Cana Sialom'un ölümden döndüğünü öğrendim! Cana Hanım, yalıdan içeri girer girmez, Uzel'in normalde bağlı olması gereken Alman kurdu, Cana Hanım'a saldırıp, yüzükoyun yere düşürmüş ve her tarafını ısırmaya başlamış. Özellikle kafasının arka tarafını resmen parçalamış; hatta kafatası zarını bile paralamış. Cana Hanım'ın haykırışlarını duyan yalının hizmetlileri, köpeğin kafasına bir tahtayla vurup sersemletince, şoförü de Cana Hanım'ı sürükleyerek son anda yalının bahçesine taşımayı başarmış.

BUGÜN TABURCU OLACAK

Geçen hafta perşembe gününden bu yana Amerikan Hastanesi'nde tedavi gören Cana Hanım'ı görenler, tanınmayacak halde olduğunu söylüyorlar. Dikiş atabilmek için saçı kazınan Cana Hanım'ın sırtında, belinde, bacaklarında ve özellikle kafasının arkasında onlarca dikiş varmış. Bugün taburcu olacak olan Cana Hanım, en az bir ay da evinde istirahat edecekmiş. Köpeğinin marifeti yüzünden kahrolan Türkan Hanım, hastanede Cana Hanım'ın başucundan ayrılmıyormuş. Ancak öğrendim ki, köpeğin bu ilk vukuatı değilmiş! Bundan sonra Türkan Hanım'ın ziyaretine gitmek isteyenlerin bir kez daha düşüneceğine eminim!!!

BİZE ULAŞIN