Çarşı, kendi yaptığı haksızlığa da karşı!

Beşiktaş'ın fanatik taraftar grubu Çarşı ve BJK Kapalı Çarşı Derneği 'Fenerbahçeli' olduğu gerekçesiyle sahneden indirilen Bal'dan özür diledi

Şarkıcı Şebnem Bal ve Beşiktaş'ın fanatik taraftar grubu Çarşı'nın arası düzeldi. Çarşı ve BJK Kapalı Çarşı Derneği, "Fenerbahçeli" olduğu gerekçesiyle sahneden indirilen şarkıcıdan özür diledi. Genç sanatçı ile Ortaköy Bekri Restoran'da buluşan Çarşı temsilcileri "Yanlış anlaşılma kurbanı olduk" dedi. Toplantıda Çarşı Ortaköy Temsilcisi Murat Yuvacık, sanatçıya sırtında "Şebnem Bal" yazan BJK forması, BJK Kapalı Çarşı Dernek Başkanı Sedat Olgun ise şampiyonluk kutlamalarına verdiği desteği hatırlatan plaket sundu. Toplantıda her iki dernek temsilcisi de Şebnem Bal'a yapılan hareketin son derece yanlış ve anlaşılmaz olduğunu belirtti. Yuvacık "Şebnem Bal, doğuştan koyu bir Beşiktaşlıdır. Bu yüzden biz de kendisine şampiyonluk kutlamalarına yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Yapılan haksızlıktı, özür dilemek istedik" diye konuştu.

'DOĞUŞTAN KARTALIM'
Şebnem Bal ise Beşiktaş camiasına asla dargın olmadığını, bir avuç kişinin yaptığı yanlışın böylesine büyük bir camiaya mal edilemeyeceğini belirtti. Bal sözlerini "Ben sonradan değil, babadan anadan doğma Beşiktaşlıyım. Bundan da gurur duyuyorum" diyerek tamamladı.
BİZE ULAŞIN