71 yaşındaki Halis Ağa'nın üçüncü eşi 17'lik Nazlıcan

71 yaşındaki işadamı Halis Toprak, üçüncü kez evlendi. 17 yaşındaki genç eşiyle dünyaevine girdiği nikâh törenine ailesinden hiç kimse katılmadı

İşadamı Halis Toprak, üçüncü kez evlendi. Toprak, 17 yaşındaki yeni eşi Nazlıcan Tagizade ile evlenebilmek için, gelinin babasından yazılı izin aldı. İşadamının Kuşadası'ndaki malikanesinde dün sabah nikâh töreni yapıldı. Toprak'ın ailesinden kimsenin katılmadığı törende gelin tarafından 21 kişi hazır bulundu. Gelinin şahitliğini dayısı Menderes Polat, Toprak'ın şahitliğini ise güvenlik görevlisi emekli başçavuş Necdet Artar yaptı.

GÜVENLİKÇİ ŞAHİT OLDU

Malikanede tatil yapmakta olan işadamının torununun ise törene katılmamak için Bodrum'a gittiği iddia edildi. Gelin yaşı küçük olduğu için babasının yazılı izniyle evlenebildi. Geceyi malikânede geçiren çiftin, 2 Ağustos'ta balayı için yurtdışına gidecekleri öğrenildi. Halis Toprak'ın, yeni eşinin gelinliği ile çeyizlerini ve diğer eşyalarını Vakko'dan aldığı öğrenildi. İlk eşi Ayşe Hanım'dan 8'i kız 10, ikinci eşi Özlem Hanım'dan da bir çocuğu bulunan Toprak'ın, Gülcan Sepet'ten de evlilik dışı 21 yaşında Salim adında bir oğlu var. Toprak, TMSF'ye olan borçları yüzünden oldukça sıkıntılı zamanlar geçiriyor. 1997'de on çocuğunun annesi ve 33 yıllık eşi Ayşe Hanım'dan rekor bir tazminatla boşanarak görücü usulüyle evlendiği 39 yaş küçük Özlem Hanım'dan da geçen yıl ani bir kararla ayrılmıştı.

BABADAN YAZILI İZİN ALINDI
Halis Toprak, 17 yaşındaki Nazlıcan Tagizade ile evlenebilmek için gelinin babasından yazılı izin aldı.

BİZE ULAŞIN