Erkeğin başını kestiler kızın yüzünü yaktılar

Kırklareli'nde geçen hafta kaybolan 24 yaşındaki Ümit Bozkurt'la, 17 yaşındaki sevgilisi Özlem Işık'ın vahşice katledilmiş cesetleri 100 metre arayla bulundu

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde sözlüsü askerde olan genç kız ve yeni sevgilisi, birlikte gittikleri piknik alanında katledildi. Erkeğin cesedi başı kesilmiş, genç kızın cesedi yüzü yakılmış olarak bulundu. Korkunç olay şöyle gelişti: Tatarlar köyü civarında piknik yapan vatandaşlar, yüzü folyo ile örtülmüş kadın cesedi gördü.
CESEDİ FOLYOYA SARDILAR
İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma, folyoyu açtığında yüzü yakılmış bir cesetle karşılaştı. Son dönemdeki kayıp başvurularını araştıran ekipler, cesedin 17 yaşındaki Özlem Işık'a ait olduğunu belirledi. Bir gün sonra da genç kızın cesedinin yaklaşık 100 metre ötesinde, kafası kesilmiş erkek cesedi bulundu. Köylülerin havlayan köpekleri takip etmesi sonucu bulunan erkek cesedinin de 24 yaşındaki Ümit Bozkurt'a ait olduğu belirlendi. İddiaya göre, Lüleburgaz'ın Dere Mahallesi'nde oturan Işık sözlüydü. Sözlüsü askerde olan genç kız yaklaşık 20 gün önce Ümit Bozkurt ile arkadaşlık kurdu. İkilinin o günden sonra sürekli birlikte olduğu öne sürüldü. 10 gün önce evden ayrılan ve bir daha dönmeyen Özlem Işık'ın ailesi kayıp başvurusu yapmıştı. Cesetler otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, genç sevgilileri kimin neden öldürdüğü araştırılıyor.

BİZE ULAŞIN